Studio tatuażu w Rybniku - jak wybrać?

Studio tatuażu w Rybniku – jak wybrać?

Zastanawiasz się  nad wykonaniem tatuażu w mieście Rybnik? Ale nie masz pojęcia, który salon tatuażu wybrać? Sprawdź, czego należy się trzymać, aby wybrać dobre studio tatuażu.

W Rybniku jest kilka najciekawszych miejsc gdzie wykonuje się dziary. Mają one dość dużo opinii w wyszukiwarce Google, które mogą Ci pomóc w wybraniu konkretnego studia.

  1. Prykas Tattoo Studio,
  2. INK-Ognito Torfiński T,
  3. Speak In Color,
  4. Jahoo Tattoo – Janusz Całus.

Wybierz styl przewodni dziary

Studia tatuażu przeważnie mają więcej niż jednego tatuatora. Dlaczego? Ponieważ, w świecie dziar istnieje wiele styli, w których można je wykonać np. oldschool, watercolor, neotradycyjny, dotwork i wiele innych. Najlepiej jeśli osoba wykonująca dziarę będzie miała doświadczenie tylko w jednym konkretnym motywie. Człowiek raczej może być najlepszy w jednej dziedzinie swojego życia…To samo tyczy się tatuaży i ich styli. Co więcej danemu tatuatorowi będzie zdecydowanie łatwiej wczuć się w Twoją wizję w motywie, który Ci się podoba. Taka osoba się ma duże doświadczenie w tym zakresie więc tatuaż będzie wyglądał najlepiej w porównaniu do wykonania tatuatora, który się na tym motywie nie zna.

Sprawdź także ten salon tatuażu w Warszawie.

Sprawdź jak czysto i sterylnie jest

Sprawdzenie czy dany salon przestrzega zasad higieny i sterylności nie jest trudne. Warto wygospodarować sobie jeden dzień na udanie się do wybranego studia tatuażu i „skontrolowanie” tak ważnej rzeczy jak zachowanie sterylności i czystości w miejscu pracy. Studio nie powinno mieć powierzchni na której znajduje się brud czy jest to podłoga bądź meble. Jeśli widzisz odchyły od norm raczej wycofaj się jak najszybciej możesz. Taka sytuacja może mówić o tym, że praca nie jest wykonywana w sterylnych warunkach. To może grozić zakażeniem i dużymi problemami zdrowotnymi.

Opinie w internecie należy sprawdzić

Nie mniej ważnym krokiem oprócz sprawdzenia czystości w danym miejscu i określenia w jakim stylu będzie wykonywany tatuaż należy przeczytać opinie widniejące w Google. Dzięki takiej operacji będzie można zdobyć istotne informacje na temat danego salonu tatuażu w zakresie obsługi klienta, jakości wykonania tatuażu oraz zachowania zasad BHP. Sprawdź, również media społecznościowe takie jak Instagram i Facebook, by zobaczyć jak zostały wykonane tatuaże innych klientów.