Jak postawić sobie Tarota

Niniejszy artykuł pod tytułem Gdzie wysłać paczkę w Rybniku? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Gdzie wysłać paczkę w Rybniku? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Karty Tarota to idealny sposób na poznanie wszystkiego co dotyczy Ciebie, Twojego życia oraz życia innych bliskich Ci osób. Jeśli nie chcesz dzielić się swoimi osobistymi pytaniami z obcą osobą możesz nauczyć się wróżenia z kart. Sprawdź, jak postawić sobie Tarota czytając ten poradnik.

To pomoże Ci stawiać samemu karty – poznaj cenne wskazówki, zanim zaczniesz wróżyć

Poniżej znajdziesz kilka cennych wskazówek, które warto zastosować, aby wróżenie z kart było dla Ciebie prostsze.

  • Osoba początkująca powinna wyciągać tylko jedna kartę na swoje pytanie. Dlaczego? Będzie to zdecydowanie łatwiejsze do zinterpretowania niż kilka kart.
  • Dużym ułatwieniem będzie, także zastosowanie tylko kart w położeniu prostym. Wystarczy tasować karty w takiej formie w jakiej były w pudełku.
  • Przy wyciąganiu kart z talii skup się, aby nie odwrócić jej do góry nogami.
  • Pamiętaj, aby zawsze było pierwsze pytanie, na które chcesz znać odpowiedź. Nie wyciągaj karty, jeśli nie zadasz najpierw pytania.
  • Jeśli wróżysz sobie samej/samemu warto wypowiadać głośno swoje myśli i pytania.
  • Przy wróżeniu z kart Tarota dobrym rozwiązaniem będzie nagrywanie sytuacji. Człowiek lubi naginać prawdę i rzeczywistość, a dzięki nagraniu można będzie racjonalnie zinterpretować znaczenie wyciągniętej karty.
  • Zaopatrz się w karty Tarota, które będą dla Ciebie proste w interpretacji. Skomplikowane obrazki mogą być problemem w odczytaniu odpowiedzi. Poza tym wybieraj te, które Ci się podobają i czujesz z nimi jakąś więź.

Jak postawić sobie Tarota? Pytania do Tarota rok po kroku

Po przygotowaniu karty Tarota znajdź dla siebie odpowiednie miejsce. Najlepiej stolik lub dużą przestrzeń na podłodze. Usiądź wygodnie, rozluźnij się, oczyść umysł z niepotrzebnych myśli i weź kilka wdechów. Zacznij tasować wszystkie karty zadając interesujące Cię pytanie na głos kilka razy. Następnie podziel karty na 3 części, złącz je i potasuj jeszcze raz. Po zakończeniu tasowania rozłóż karty ruchem pociągłym od lewej strony do prawej i wybierz kartę mając cały czas to pytanie w głowie. Teraz wystarczy skupić się na wylosowanej karcie i spróbować odczytać jej interpretacje z samego obrazka. Jeśli nic do Ciebie nie przychodzi sprawdź znaczenie karty.

Wszystko co opisaliśmy w tym poradniku pomoże Ci poznać odpowiedź na swoje pytanie, dzięki kartom Tarota. Pamiętaj, jednak, żeby pytanie zadawać bez towarzyszący emocji. Wszystko musi odbywać się w spokoju i z czystą głową. Więcej o tym jak zadawać pytania do kart Tarota znajdziesz na stronie aplikacji Tarot Online.